Deň otvorených dverí vojenského práporu

Vojenský Prápor ISTAR Prešov otvoril verejnosti svoju bránu na Čapajevovej ulici dňa  21. septembra 2018, cez ktorú sme vstúpili do vojenských priestorov aj my – trieda Slniečka. Ani sme len netušili, čo všetko si pre nás pripravili. Mohli sme si vyskúšať hádzanie šípok do balónov, v ktorých bola ukrytá sladká odmena, pochodovanie s vojenskými príslušníkmi, komunikovanie cez vojenské vysielačky. A kto by sa nerád posadil do ozbrojeného vozidla? Zaujala nás aj dynamická ukážka boja z blízka, i keď niektoré  dievčence  pre istotu prižmúrili oči. Nakoniec si každý z nás mohol podržať  ozajstnú vojenskú zbraň. Týmto deti triedy Slniečka ďakujú Práporu ISTAR Prešov za zaujímavé strávenie piatkového dopoludnia.

Mgr. Daniela Fabianová

Posted in Nezaradené.