Získali sme 2. miesto v súťaži Enviropátračka- Udržateľnosť

 

Deti z klubu Slniečko opäť získali ocenenie – 2.miesto v environmentálnej súťaži Enviropátračka – udržateľnosť. V zadaných úlohách určovali, ktoré z nákladných áut sa dostane do cementárne, zisťovali hravou formou, že v obchodoch sú niektoré produkty zbytočne zabalené v množstvách obalov, navrhovali rôzne nápady, ako najlepšie nakúpiť tovar, aby si domov priniesli čo najmenej obalov, vytvorili si vlastnú postavičku Odpadka z rôzneho odpadového materiálu a vymýšľali jeho krátky životopis, zasiali si semienka zo žeruchy do škrupiniek od vajíčok, v pracovnom liste triedili odpad na sklo, papier a plasty, vytvorili si z odpadového materiálu  ozdobu na odrážadlo. Všetky pripravené aktivity hravo a hlavne s radosťou zvládli. Za odmenu získali krásne ceny. Srdečne blahoželáme a prajeme ďalšie úspechy v projekte Stom života.

Súťažná prezentácia: Enviropátračka, udržatelnosť, MŠ Bajkalská 31, Prešov

Posted in Nezaradené.