Školský dvor ožil aj v jeseni

          Tohtoročná jeseň má pred sebou už len zopár posledných dní, no napriek tomu náš školský dvor ožíva farbami. 

           Po odstránení nefunkčných hracích prvkov z plochy školského dvora sa nám ich  podarilo nahradiť novými modernými modelmi. Deti si mohli vyskúšať netradičné váhadlo pre štyri osoby, pružinové dopravné prostriedky, riadiť motorové vozidlo na interaktívnom paneli, či precvičovať skoky na nadrozmernej skákacej škôlke. Nové hracie prvky deťom prinesú nielen radosť z pohybu, ale budú im pomáhať aj pri rozvoji  koordinačných  zručností.

           K oživeniu školského dvora určite prispejú aj nové ovocné stromy a kríky, ktoré si každá trieda vysadila v novembri v areáli školy. Pod heslom: „Náš zelený kamarát“  bude úlohou triedy starať sa o svoj stromček, pozorovať jeho rast a premeny.  A ako dobrým pestovateľom  im raz určite budú odmenou aj chutné plody jablone, hrušky, moruše či ríbezlí.

Posted in Nezaradené.